29 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. ORES TANITIM SİSTEMLERİ, kendini işine adamış, değerlere dayalı bir display şirketidir.

Fotoğraf Galerisi

İletişime Geç

+90212 284 21 26-27

Seyrantepe Mh. Gülizar Sk. No:16/A Kağıthane – İstanbul

iletisim@ores.com.tr

HİZMETLERİMİZ

Tabela ve Yönlendirmeler


Tabelalar ve yönlendirmeler tanıtım, reklamcılık, yön gösterme, güvenlik gibi amaçlara hizmet eder. Diğer reklamclık ürünleri, gibi, yönlendirme levhaları ve reklam panoları da belli bir mesajı iletir. Yani ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizle, işletmeniz ya da kurumunuz arasındaki mesajı taşır. ORES olarak, yurtiçinde ve yurtdışında birçok işletme ve kurum için iç ve dış mekan tabelaları tasarladık. Yer, yön, uyarıcı mesaj veya hizmet bilgisi içeren tabelaları tasarlayıp üretirken müşterilerimizin kurumsal kimliğini ihmal etmedik.

Reklam tabelaları ve yönlendirme tabelaları, ziyaretçilerinize ya da müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajı görsel olarak vermenizi sağlar. Tabelalar yalnızca bilgi vermek ya da reklam yapmak amacıyla kullanılmaz. Aynı zamanda tüm işaretler gibi, renk, desen, boyut, malzemelerle görsel iletişiminizi şekillendirir.

 

 

Kullanacağınız tabela her ne olursa olsun, kurumunuza dair bir algı ve kimlik oluşturur. Bunu kullanılan harf karakteri, boyut, şekil, malzeme ve tasarım yoluyla gerçekleştirir. Bu nedenle tabelalar ve yönlendirmeler oldukça önemlidir.

Gerek zorunlu, gerek hizmet tanıtımı için kullanılan tabelalar sizin yerinize iletişim kuran bir aracıdır. Bu nedenle tabela tasarımları oldukça önemlidir. Öncelikle tabelayı kullanacağınız amacı belirlemek ve dizaynını şekillendirmek gerekmektedir. Bunun yanı sıra, malzemeleri, baskı türünü, ışıklı-ışıksız seçenekleri veya boyut gibi ayrıntıları amaçla birleştirmek gerekmektedir.

kategori_mimari_yonlendirmeler.jpg

Tabelaların kullanılacağı alanı ve hizmet sektörünü analiz etmek de oldukça önemlidir. Örneğin, tabelanın tek veya çift taraflı kullanımı; tavan veya duvara monte seçeneklerinin belirlenmesinde birçok etken bulunmaktadır. Bu nedenle tabelalar, ürün alış satışının ötesinde bir sistem gerektirir. Bu sistem de ancak birçok alanda profesyonel ekip bulunduran bir işletme içinde kurulabilir.

ORES olarak bünyemizde tabela ve yönlendirme işaretleri seçiminden üretimine kadar her aşamayı takip edecek bir çalışma ekibi bulundurmaktayız. Bu ekibimizle yalnızca standart ürünlerde renk, boyut, model, malzeme ya da tasarım değişikliği yapmıyoruz. Aynı zamanda, gerektiğinde markanıza uygun, size en iyi şekilde temsil edecek farklı ürünler dizayn ediyoruz. Alan değerlendirmesinden, marka kimliğine; görsel iletişimden, hedef kitleye varana kadar birçok alanda uzman personelimiz sizler için emek vermeye devam ediyor. 

 

Şu ana kadar, birçok kamu kurum ve kuruluşuna, mağazaya, üniversitelere, hastanelere, alışveriş merkezlerine reklam tabelaları ürettik. Birçok kurumun iç yönlendirme dizaynını gerçekleştirdik. Malzeme seçiminden montaj aşamasına ve satış sonrasına dek her zaman müşterilerimizin yanında olduk.

Kimliğinizi sergilemek, marka bilinirliğini arttırmak, hizmetinizi tanıtmak için sizlerin de çözüm ortağı olmak istiyoruz. Alan ve müşterilerimize uygun dizaynlar ve çözüm önerileri için profesyonel ekibimizle her zaman hazırız.

İlkesel olarak reklamcılık ve tanıtım faaliyetlerini bir bütün olarak kavrıyor, görsel sunumunuzu buna göre şekillendiriyoruz. Her an ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizle satış sonrası desteği ihmal etmiyor, sizin başarınızı sahipleniyoruz.

 

 

Siz de işletmeniz ya da kurumunuzun reklamcılık ve tanıtım ihtiyacınız için tarafımıza ulaşın. Neredeyse sınırsız sayıdaki tabela ve yönlendirme çeşitleri hakkında bilgi alın. Birlikte planlayalım, dizayn edelim, üretelim ve mesajınızı hedef kitlenizle paylaşmanıza yardımcı olalım.