Delta-Yonlendirme-Ornekleri

Tabela ve yönlendirmeler sayesinde müşteri ve ziyaretçilere yönleri tarif edebilir, uyarılar ve düzenlemeler konusunda bilgi verebilir ve spesifik alanların adını gösterebilirsiniz. Müşterilerimiz için şık ve görece ekonomik tabela ve yönlendirme tasarımları yapıyoruz. Bu ürünler mesajınızı iletmenizi sağlar ve böylece markanız ve hedef kitleniz arasında bağ oluşturan bir görsel iletişim aracı haline gelir.

Görsel iletişim, reklam ve tanıtımın en önemli parçalarından biridir. Müşteriler ve ziyaretçiler sıklıkla görsel iletişim araçlarınızla karşılaşır ve marka imajınız hakkında izlenim edinirler. Tabela ve yönlendirmelerde kullanılan renkten dizayna kadar her özellik bu imaja katkı sağlar.

 

Sizlere tabela ve yönlendirme ürünlerinde neler sunuyoruz?

Uzman kadromuzla birlikte 1992 yılından bugüne tabela ve yönlendirme ürünleri tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bu süreçte, birçok kamu kurum, kuruluş, mağaza, üniversite, hastane, alışveriş merkezi ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler için iç ve dış mekan tabelaları dizayn ederek teslim ettik. Global standartlara bağlı kalarak, 50’den fazla ülkede müşterilerimize çözüm ortağı olduk.

Delta-Bayrak-Monte-Yonlendirmeler
kategori_mimari_yonlendirmeler-1-800x800

Tabela ve yönlendirmelerde sizlere farklı tasarımlar, renkler, malzemeler, şekiller ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Reklamcılığın marka kimliğinden başlayarak, buna uygun tasarım ve üretime kadar geniş bir alan olduğunu kabul ediyoruz. Bu nedenle, standart tabela ve yönlendirme ürünlerimizin yanı sıra, markaların kendine özgü ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özelleştirmeler yapıyor ve yeni tasarımlar planlıyoruz.

Müşteri hizmetlerimizin kalitesi bizim için oldukça önemli olup satışla sınırlı değildir. Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak değerlerimiz arasında yer almakta, satış sonrasında da müşterilerimizle iletişime devam etmekteyiz. İhtiyacınız olduğu her an sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınızı çözmek ve garanti sürecinizde yanınızda olmak için satış sonrası destek sağlamaktayız. 

Çevre dostu üretim ilkelerine bağlı çalışmaktayız. %100 geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıyor, üretim sürecinde çevreye ve insan sağlığına zaralı faaliyetlerde bulunmuyor, uzun ömürlü ürünler üretiyoruz. Ayrıca garanti sürecinden sonra da ürün onarımı yapabilmeniz için yedek parçaları stoklarımızda bulunduruyoruz.

Birçok işletme ile çalışmaya devam ediyor ve sizlerin de çözüm ortağı olup birlikte büyümek istiyoruz. 

Sorularınızı yöneltmek için, istediğiniz zaman e-posta gönderebilir veya bizleri arayabilirsiniz.

 

Delta-Tavana-Asili-Yonlendirmeler

Siz de işletmeniz ya da kurumunuzun reklamcılık ve tanıtım ihtiyacınız için tarafımıza ulaşın. Neredeyse sınırsız sayıdaki tabela ve yönlendirme çeşitleri hakkında bilgi alın. Birlikte planlayalım, dizayn edelim, üretelim ve mesajınızı hedef kitlenizle paylaşmanıza yardımcı olalım.

ÜRÜNLERİ GÖR