29 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. ORES TANITIM SİSTEMLERİ, kendini işine adamış, değerlere dayalı bir display şirketidir.

Fotoğraf Galerisi

İletişime Geç

+90212 284 21 26-27

Seyrantepe Mh. Gülizar Sk. No:16/A Kağıthane – İstanbul

iletisim@ores.com.tr

İnsan Kaynakları Politikamız

Her şeyden önce sürekli gelişime açık, proaktif ve stratejik kararlarda etkin bir İnsan Kaynakları yapısı ile, Ores Tanıtım Sistemleri‘ nin genç ve dinamik kadrosunun bilgi, beceri ve motivasyon düzeylerini en üst seviyeye çıkarmayı, müşterilerimize sunulan kaliteli ve müşteri odaklı hizmeti/ürünleri her geçen gün daha da iyileştirerek, iş verimliliğini artırmayı amaçlamaktayız.

Ores Tanıtım Sistemleri olarak, çalışanlarımızı başarıya odaklanan adaylar arasından seçiyoruz. Çeşitli iş olanaklarımızla eğitimli, gelişime açık,  yeni mezun çalışanlar için doğru kariyerin kapılarını açıyoruz.

Motivasyonu yüksek, kurum imajını koruyan ve yükselten, yenilikçi çalışmaları ön plana çıkaran, hizmete önem veren ve işini bir bütünün parçası olarak gören nitelikli insan kaynağını oluşturmak.

Oluşturulan ortak başarı bilinci ve çalışan memnuniyetini geliştirici faaliyetler müşterilerimize sunulan kaliteli hizmeti tamamlayan diğer unsurlar olarak İK tarafından çalışanlarımıza katılan değerlerdir.

Ayrıca Ores’in; ilgili mevzuatlar ve belirlenen politikalar çerçevesinde “verimlilik ilkelerine bağlı olarak çalışmak” ilkesi etrafında şekillenmektedir. Ores; çağdaş ve yenilikçi kurumsal yapısını geliştirerek konusunda uzmanlaşmış çalışanlara sahip olmayı stratejik amaç olarak benimsemiştir.

>Eğitim

Çalışanlar bilgi, beceri düzeylerinin artırılmasına ve kariyer planlarına yönelik olarak ilgili eğitim programlarına katılırlar. Çalışanların görevine yönelik olarak; yurtiçi ve yurtdışı, sınıf içi veya münferit eğitimler ile işbaşı eğitimlere katılmaları sağlanır.

>Kariyer Yönetimi

Ores Tanıtım Sistemleri‘ nde başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir. Kendi yöneticisini kendisi yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, tüm çalışanlarımız kariyer olanaklarından haberdar edilirler. Ek olarak tüm çalışanlar, şirket içi iletişim kanalları ile kendileri için çizilmiş kariyer haritalarını inceleyebilirler. Sonuç olarak kariyer hedeflerine ulaşmaları için gereken bilgi-beceri düzeyi ile yetkinlikleri incelemiş olurlar.

kariyer_ik-300x169-1

Kariyer.net üzerinden, sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedeflerinize uygun olan iş ilanlarımıza başvuru yapabilirsiniz.

Linkedin.com üzerinden, sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedeflerinize uygun olan iş ilanlarımıza başvuru yapabilirsiniz.

    İş Başvuru Formu