Eco-Banner-01-3-1200x1200

Display ürünlerinin tasarımı ve üretimi konusunda profesyonel bir ekibiz. Uluslararası standartlardaki üretimimiz ve 50’den fazla ülkeden müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi ürünlerle, reklam ve tanıtım sektörünün dünyadaki en önemli üreticilerinden biriyiz.

İşletmelerin tüm reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Standart ürünlerimizin yanı sıra, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için özel ürünler ve yeni çözümler sunuyoruz. Tasarım ve üretim faaliyetlerimizin yanı sıra, bünyemizdeki görsel iletişim uzmanlarımız sayesinde kampanyalarınızı değerlendiriyor ve önerilerde bulunuyoruz.

Küçükten büyüğe her işletme display ürünlerinden yararlanmaktadır. Tanıtım, kampanya, marka, logo ve mesajlarınızı iletmek için dizayn edilen bu ürünler, reklamcılıktan öte bir anlam taşır. Display ürünleri aynı zamanda hedef kitleniz ile görsel iletişimi ve mesajınızı onlara iletmenizi sağlar. Bu nedenle işletmeler markalarını öne çıkarırken görsel iletişime de önem vermelidir. Kullanılan display ürünleri de ihtiyaçlar, hedefler ve istekler gözetilerek üretilmeli, gerekli olduğunda özelleştirilmelidir.

ORES olarak bu ihtiyacın farkındayız ve 1992 yılından bu yana tanıtım ve reklam sistemleri sektöründe çalışmaktayız. Marka imajına ve firmaların görsel iletişim amaçlarına uygun ürünler üretmeye odaklanıyoruz. Bu kapsamda amacımız, işletmenizin mesajını doğru bir şekilde iletebilmeniz için görsel iletişim öğelerinizi sizinle iletişim içinde kalarak düzenlemek. Bu yolla tarafların başarıya ulaşacağına inanıyor, müşterilerimizle birlikte büyümeyi ve reklam konusunda onların çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Pop-upStraight-01-1200x1200

Reklamcılık ve tanıtımı planlama, tasarım ve üretimi de içeren geniş bir uzmanlık alanı olarak değerlendiriyoruz. Bu nedenle işimizin her aşamasında profesyonelliğimizi koruyoruz. ORES olarak üretim çalışmalarımıza araştırma, illüstrasyon, olası hataların düzeltilmesi ve ürün geliştirme faaliyetleri ile başlıyoruz. Ortaya çıkacak tüm ürünlerin özelliklerini henüz üretmeden ön görebilmemizi sağlayan 3D teknolojisini kullanıyoruz. Olası hataları elimine edip müşterimizden onayımızı aldıktan sonra ise numune üretimimiz ve kitlesel üretimi mi başlatıyoruz. Ardından, ürünlerimizin paketlenmesini ve transferini sağlıyoruz. Tüm bu süreçte, üretimin tüm aşamasını kalite kontrolüne tabi tutuyoruz. Teslimat sonrası da müşterilerimizi yalnız bırakmıyor, satış sonrası destek sağlamaya devam ediyoruz.

Display ürünleri konusunda sizlere neler sunuyoruz?

Öncelikle birçok farklı renk, boyut ve tasarım opsiyonu sunuyoruz. Daha da önemlisi, global standartlarla uyumlu ürünleri sizinle buluşturuyoruz. Bunun yanı sıra, yenilikleri seviyor ve çalışanlarımızın dünya çapındaki eğitim ve fuarlara katılımını sağlıyoruz. Tüm bu faaliyetlerimiz sayesinde, ürün ve hizmet kalitemizin yanı sıra, yenilikçi ürünler de sunuyoruz. 

Müşteri hizmetleri başarımız, bizim için siparişlerden çok daha fazlası. Temel amaçlarımızdan biri de, müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak. Bu nedenle satış sonrasında da sorularınızı yanıtlamak ve ortaya çıkan sorunlar olduğunda çözüm sunmak için sizinleyiz.  

Çevre dostu üretime önem veriyoruz. Bu nedenle uzun ömürlü ve garantiye sahip ürünler üretiyoruz. Üstelik garanti sürecinden sonra da herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, sürekli yedek parça üretimine devam ettiğimiz için ürününüzü kolaylıkla onarma imkanınız bulunur.

Collapsible-Literature-Stand-01A-1200x1200

Reklam ve tanıtım alanında uzmanız. Sadece tasarım ve üretim değil, görsel iletişimin tüm ögelerine de önem veriyoruz. Müşterilerimizle iletişim kurarken, marka imajlarını anlayarak buna uygun tasarımlarla ihtiyaçlarına yanıt üretiyoruz.

Uzun lafın kısası, işletmenizin görsel iletişim konusunda profesyonel bir ekibe ihtiyacı olduğu her noktada bizimle iletişim kurabilir, sorularınızı yönetebilirsiniz. Bizlere aşağıdaki konularda da her zaman e-posta gönderebilir ya da bizi arayabilirsiniz; 

  • Firmanıza uygun display sistemleri ve tanıtım hizmetleri,
  • Modüler çözümler,
  • Görsel iletişim ürün ve hizmetleri,
  • Fuar stand tasarımı ve promosyon ihtiyaçlarınız,
  • Baskı projeleriniz ve reklam tanıtım hizmetlerinde çok daha fazlası.

Bizimle iletişime geçin, çözüm ortaklarımızdan biri olun. Başarı yolunda birlikte büyüyelim!

Siz de işletmeniz ya da kurumunuzun reklamcılık ve tanıtım ihtiyacınız için tarafımıza ulaşın. Neredeyse sınırsız sayıdaki display ürün çeşitleri hakkında bilgi alın. Birlikte planlayalım, dizayn edelim, üretelim ve mesajınızı hedef kitlenizle paylaşmanıza yardımcı olalım.

ÜRÜNLERİ GÖR