29 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. ORES TANITIM SİSTEMLERİ, kendini işine adamış, değerlere dayalı bir display şirketidir.

Fotoğraf Galerisi

İletişime Geç

+90212 284 21 26-27

Seyrantepe Mh. Gülizar Sk. No:16/A Kağıthane – İstanbul

iletisim@ores.com.tr

HİZMETLERİMİZ

Display Ürünleri

Eco-Banner-01-3

Display ürünleri işletme ve kurumların tanıtımlarını, kampanyalarını, marka, logo ve ana mesajlarını duyurması için tasarlanmış ürünlerdir. Bu ürünler her müşterinin ihtiyaç, hedef ve istekleri gözetilerek üretilmeli, gerektiğinde yeniden dizayn edilmelidir. Display ürünleri, reklamcılık faaliyetlerinden öte bir anlama sahiptir. Hedef kitle ile iletişime geçip mesajı görsel olarak doğru bir biçimde iletmeyi kapsar.

 

Tanıtım ve reklamcılık ürünleri dünya üzerine neredeyse tüm işletme ve kurumların yararlandığı ürünlerdir. ORES Tanıtım Sistemleri olarak reklam ve tanıtım sistemleri alanında 1992’ den beri kapsamlı bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

İşletmemiz her müşterinin farklı ihtiyaçları olduğunun bilincindedir. Bu nedenle, bu ihtiyaçları gözeterek ürün dizaynı yapmaktayız. En büyük hedefimiz, mesajınızı doğru iletmeniz için sizinle işbirliği içinde görsel sunum faaliyetlerinizi gerçekleştirmektir. Böylece her iki tarafın da başarıya ulaşacağına inanmaktayız. Bu nedenle ORES olara yalnızca üretim ve satışı hedeflemiyor, müşterilerinin tanıtım ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmayı amaçlıyoruz.

İlkelerimiz doğrultusunda, display sistemleri, planlama, dizayn ve üretimi kapsayan geniş bir alan olarak kavrıyoruz. Üretim yaparken, araştırma ve ürün geliştirme faaliyetleri ile başlamakta, dizayn ile devam etmekteyiz. Üretim süreci ardından kalite kontrolleri sağlanmakta ve satış sonrası takip yapmaktayız.

0_org_zoom5
Pop-upStraight-01

Dolayısıyla ürettiğimiz display ürünleri kapsamlı bir aşamadan geçmektedir. En önemlisi ise, her müşterinin faaliyet alanları ve taleplerine yönelik ürün tasarlayıp üretebilmekteyiz. ORES olarak, yurtiçinde ve yurtdışında birçok ülkede faaliyet göstererek tüm bu ihtiyaçları uzun yıllardır karşılamaktayız.

Çalışma prensiplerimize göre, display sistemleri, tüm dünyada kullanılan standart dizaynların yanı sıra, müşterilerin hedeflerine göre de şekillenmelidir. Standart display ürünleri sunulurken bile, ürünler doğru şekilde tanıtılmalı, müşteri amaçları doğru biçimde analiz edilmelidir.

Bu kapsamda ORES olarak dünya çapında birçok müşterimizle ortak çalışıyor, istekleri doğrultusunda ürünlerde değişiklikler yapıyoruz. Bunun ötesinde, ihtiyacı karşılayan başka ürünlerin dizaynı gerektiğinde, müşterilerle iletişim içinde farklı ürün tasarımları sunuyoruz.

 

ORES reklamcılığın, tanıtım ürünlerinin, baskı hizmetlerinin, tabela ve yönlendirmelerin her aşamasında profesyonel çalışma ekibi bulundurur. Dizayn, üretim, baskı, satış ve görsel iletişim alanlarında çalışan arkadaşlarımız bir bütünlük oluşturmaktadır. Herbir ürün bu bütünlük gözetilerek üretilmektedir.

İşletmemiz, sürekli olarak müşterilerimize özel ürünler üretmektedir. Ürünlerde yalnızca renk, şekil, boyut ya da malzeme değişikliği değil; gerekirse yeni ürün tasarımları da yapılmaktadır. Zaten, reklam ve tanıtım sistemleri, görsel iletişimin parçası olduğu için, bu doğrultuda hareket etmek oldukça önemlidir.

Collapsible-Literature-Stand-01A
Totem-01Ganz

Bu nedenle müşterimizi dinlemek, amacını anlamak ilk hedeftir. Ardından bu amaç doğrultusunda ürün sunmak ya da gerekirse değişikliğe gitmek gerekmektedir. Uygun ürünlerin yanı sıra ek bir ihtiyaç olduğunda bunu da temin edebilmek, müşteriye özel proje bazlı ürün kişiselleştirme yapmak ise başka bir aşamadır. Tüm bu aşamaları, ancak dizayn, üretim, gerektiğinde baskı hizmetlerini bünyesinde barındıran firmalar yapabilmektedir. Display ürünleri alanını al-sat ilişkisinden öte bir alan olarak kavrayan firmalarla çalıştığınızda siz de görsel sunumlarınızda başarıya ulaşabilirsiniz.

Görsel sunumlarınızda başarıya doğru adımlarla ilerlemek istiyorsanız bize ulaşın. İletişime geçelim, planlayalım, tasarlayalım ve üretelim. Ayrıca, satış sonrası herhangi bir sorun olduğunda her zaman müşteri temsilcilerine ulaşabildiğiniz köklü bir firmayla çalışma deneyimini elde edin. Birlikte başarıya imza attığımız kurumlardan biri de siz olun, birlikte büyüyelim.

Siz de işletmeniz ya da kurumunuzun reklamcılık ve tanıtım ihtiyacınız için tarafımıza ulaşın. Neredeyse sınırsız sayıdaki display ürün çeşitleri hakkında bilgi alın. Birlikte planlayalım, dizayn edelim, üretelim ve mesajınızı hedef kitlenizle paylaşmanıza yardımcı olalım.