fabrika-tr-hakkimizda

Neden ORES’ i Tercih Etmelisiniz?

Reklamcılık ve tanıtım ürünleri tasarımı ve üretiminin yanı sıra; baskı hizmetleri, metal, ahşap ve alüminyum işleme hizmetleri sunuyoruz. Kısaca, görsel iletişimin olduğu her yerdeyiz.

  • Yaratıcılık en önemli tutkumuz, yenilikçi ve ürün geliştirme konusunda uzman bir takımız.
  • Müşteri odaklı ve geleceğe yönelik çalışıyoruz.
  • İşletmelerin reklam kampanyalarını geliştiriyoruz. Her iletmenin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyor ve iş yeriniz için kişiselleştirilmiş ürünler üretiyoruz.
  • Değerlerimiz ve prensiplerimizden ödün vermiyoruz. Sürdürülebilirlik, cinsiyet eşitliği ve doğa dostu üretimi destekliyoruz.

Biz Kimiz?

Reklam ve tanıtım sektöründe uzmanız. 1992’ den beri üretiyoruz.

Reklam ve tanıtım alanında, en başta gelen sektöründe öncü firmalardanız. Şimdiye kadar tasarım ve üretim alanında birçok yeniliğe imza attık ve ürünlerimizi birçok ülkeye ulaştırdık.

ORES kurulduğundan beri kaliteden asla vazgeçmedik, aslına bakarsanız, kaliteyi ilk prensibimiz olarak benimsedik. Tüm ürünlerimizde ve hizmetlerimizde en kaliteli materyalleri ve en yeni teknikleri kullanıyor, üretimimiz ve ürünlerimizin arkasında duruyoruz.

ores-yeni-fabrika-goruntuleri-15
ores-yeni-fabrika-goruntuleri-2
ores-new-factory-images-171
ores-yeni-fabrika-goruntuleri-4

Vizyonumuz

Uluslararası kabul görmüş dünya standartlarında lider, yeniliklere öncülük eden ve pazardaki diğer firmalar tarafından örnek alınan bir firma olmak için sürekli gelişimi destekliyoruz. Global yenilikleri sürekli takip eden ve bu kapsamda eğitimler alan Ürün Geliştirme (ÜR-GE) ekibimiz bulunmaktadır.

Kalite bizim için vazgeçilmezdir. Kalite anlayışımız yalnızca yüksek standartlarda ürünlerle sınırlı kalmamakta, ayrıca müşteri hizmetleri, satış sonrası destek, sevkiyat, garanti süreci ve sürdürülebilir ilişkiler geliştirmeyi de içermektedir.

Sürdürülebilirliği desteklemekte kararlıyız. Sektörümüzdeki tüm işletmelerin çevreyi korumak için sürdürülebilir ürünlere odaklanması gerektiğine inanıyoruz. Dünyamızda kaynakların sınırlılığının farkındayız. Bu nedenle, sürdürülebilir hammadde seçimimizin yanı sıra, müşterilerimize her zaman yedek parça ve aksesuarları sağlıyoruz. Bu sayede ürünlerinizi garanti süresi sona erdikten sonra bile onarılabilir hale getiriyoruz. Ayrıca ürünü satın aldıktan sonra da ihtiyaçlarınıza uygun aksesuar ekleyebilmeniz için mümkün olduğunca modüler ürünlere odaklanıyoruz.

Vizyonumuz uzun vadeli iş ilişkileri inşa etmeye dayanmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin başarısını kendi başarımız olarak görüyoruz. İş ilişkilerimizi sürdürmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

lokasyonumuz-4
lokasyonumuz-3
lokasyonumuz-2
vizyonumuz-1

Lokasyonumuz

Müşterilerimizin bize ihtiyacı olduğu her yerde daima onlarlayız. Hangi ülkede olursanız olun, ürünlerinizi size ulaştırıyoruz. Bu doğrultuda 2016 yılında Almanya ve 2017 yılında İngiltere’de ofisler açarak müşterilerine doğrudan bu merkezlerden hizmet vermeye başladık.

Bizi arayarak, e- posta göndererek ya da lokasyonlarımızda bizi ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz: 

Merkez: Seyrantepe Mah. Gülizar Sokak No.16/A 34418 Kağıthane / İstanbul

Fabrika: 1.Organize Sanayi Bölgesi 2.Cadde No:12 Arifiye / Sakarya

Almanya Ofis & Depo: Am Blaufuss 8, 46485, Wesel

İngiltere Ofis & Depo: The Solar Barn, Old Park Farm, Ford End Essex, CM3 1LN UK

lokasyoumuz-7
ores-yeni-fabrika-goruntuleri-3
lokasyoumuz-6
lokasyoumuz-5

Tasarım ve Ürün Geliştirme

Display” dünyasının talep ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürütmenin yanı sıra yenilikçi yapımızla en uygun çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için, teknolojik gelişmeleri üretimimizle harmanlamak için AR-GE çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ürünü tasarımlarımızda pazarlama ve üretim departmanlarımız ortak fikirler geliştiriyor ve daha sonra bu fikirleri grafik bölümümüzde görselleştiriyoruz. Görselleştirme sayesinde her bir ürün için en uygun malzemeleri seçiyor ve gerektiğinde yeni malzemeler tasarlıyoruz. Bu bütünlüklü çalışma sonrasında, 3D yazıcı teknolojimizle bir prototip çalışması hazırlıyor, olası kusurlar ve değişiklikleri tespit ediyoruz. Ürününüzü tüm bu çalışmaların ardından sizlere sunuyoruz.

ores-yeni-fabrika-goruntuleri-11
ores-yeni-fabrika-goruntuleri-12
lokasyonumuz-1

Alüminyum Teşhir Ürünleri

Görsel iletişim (Display) ürünlerimizde kullanılan yüksek kaliteli alüminyum profillerin tamamını bünyemizde tasarlıyor ve kalıplıyoruz. Müşterilerimize özel çözümler oluştururken, onların beğenisine sunmak için 200’den fazla alüminyum profil tasarımına sahibiz. Alüminyum teşhir ürünlerimizin tamamını üretim tesislerimizde işlemekte ve tasarım aşamasından paketlemeye kadar olan tüm sürecin kalite kontrolünü yapmaktayız. Farklı konseptler için standart modellerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre değişiklik yapabilmekte ve müşterilerimizin isteğine göre doğrudan tasarım yapmaktayız. Alüminyum teşhir ürünlerimizi tasarlarken, yine kendi fabrikamızda işlediğimiz ahşap, demir, sac ve akrilik malzemeleri kullanmakta, tasarımlarımızı dijital ve serigraf baskı yöntemleriyle renklendirmekteyiz.

aliminyum-teshir-urunleri-2
aliminyum-teshir-urunleri-3
aliminyum-isleme-1
aliminyum-teshir-urunleri-4

Akrilik İşleme

Akrilik, PET, PVC gibi malzemelerin işlenmesinde hassas kesim için lazer teknolojisini kullanıyoruz. Böylece istenilen kalitede, kusursuz, temiz ve uygun ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Hassas işlerinizde, büküm makinemiz ile el becerisi ve tecrübeyi birleştirerek detaylı işlemelerle kusursuz ürünler sunuyoruz. Standart ürünlerimizin yanı sıra kurumlara sunduğumuz tasarım ve üretim çözümleri ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

akrilik-isleme-1
akrilik-isleme-2
akrilik-isleme-5
akrilik-isleme-6

Ahşap İşleme

Ahşap malzemeler tasarımlarımızda ve ürünlerimizde önemli bir rol oynamaktadır. Doğal bir malzeme olduğu için satış noktalarında samimi bir görünüm sağlanmaktadır. Yatay ve dikey ebatlama kesicilerimiz, bilgisayarlı frezelerimiz ve CNC freze tezgahlarımız ile ahşap malzemelere istenilen şekli veriyor ve kenar bantlama makinaları ile temiz bir görünümü garanti ediyoruz. Sadece ahşap kullanılarak yapılan bazı teşhir ürünlerimizin yanı sıra, ürünlerimizin çoğunda aksesuarları dekorat,if tamamlayıcı unsurlar olarak kullanıyoruz.

ahsap-isleme-6
ahsap-isleme-1
ahsap-isleme-7
ahsap-isleme-2

Metal İşleme

Metal işleme tezgahlarımızda hammadde olarak alüminyum levhalar, saclar, demir, paslanmaz çelik kullanıyoruz. Tüm bu malzemelerin kesilmesi ve boyutlandırılması, büküm ve kıvırma, kaynak, delme ve perçinleme, zımparalama ve hatta boyama işlemleri fabrikamızda son halini almaktadır. Farklı kalınlıklardaki farklı malzemeleri bir araya getirebilmek ve işleyebilmek, ORES olarak tasarım ve üretimimizdeki en büyük güçlerimizden biridir.

metal-isleme-2
vizyonumuz-3
metal-isleme-4

Alüminyum İşleme

Alüminyum, özgül ağırlığı düşük olmasına rağmen dayanıklılığı yüksek bir metaldir. Alüminyum ürünlerimizin çoğu anodize olarak da bilinen eloksallı alüminyumdan yapılmıştır. Eloksal bir yüzey kaplama işlemidir. Diğer kaplama türlerine göre daha samimi bir görünümün ve her ortama uyum sağlamasının yanı sıra alüminyumun direncini de arttırır. İhtiyaçlarınız için standart alüminyum ürünlerimize göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sizler için ihtiyaçlarınıza uygun, yeni ve özgün tasarımları hayata geçirmemiz için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

metal-isleme-1
metal-isleme-3
aliminyum-teshir-urunleri-1
tasarim-ve-urun-gelistirme-4

Baskı Olanakları

Birçok ürünümüzde markanızı ve firmanızı öne çıkarmak, marka kimliğinizi güçlendirmek için farklı baskı uygulamaları yapmaktayız. Şık ve zarif lazer markalama veya serigraf baskıdan, küçük boyutlu promosyonlardan büyük reklam panoları için dev ölçekli baskılara kadar neredeyse sınırsız çeşitte baskı hizmeti sunmaktayız. Sizler için tesisimizde gerçekleştirdiğimiz baskı çeşitleri;

* Serigraf Baskı
* Tampon Baskı
* Dijital Süblimasyon Tekstil Baskı
* Dijital UV Baskı
* Transfer Baskı
* Router Gravür (Router Oyma)
* Lazer Markalama (Lazer Yakma)

ores-yeni-fabrika-goruntuleri-29
baski-4
baski-3
baski-hizmetleri-slider-2

Ambalaj & Lojistik

ORES olarak ambalaj ve lojistik alanında da hizmet veriyoruz. Ürünlerimizin sizlere güven içinde ulaşması için tesisimizde paketleme işlemini kendimiz gerçekleştiriyor, ulaşan her sevkiyatın kalitesinden emin olmak için temizlik, paketleme ve paletleme hizmetlerimize özen gösteriyoruz. Uluslararası lojistik organizasyonumuz ile Amerika’dan Asya-Pasifik’e veya Kuzey Avrupa’dan Güney Afrika’ya kadar tüm dünyaya ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Havayolu, karayolu, demiryolu ve denizyolu lojistik organizasyonlarını müşterilerimize en düşük maliyet ve en yüksek hizmet kalitesiyle sağlıyoruz. Yurtiçi sevkiyatlarımızda kendi firma tırlarımız veya tercih edilen kargo ve nakliye hizmetleri ile ulaştırıyoruz.

ambalaj-ve-lojistik-1
ambalaj-ve-lojistik-2
packaging-and-logistics-31
ambalaj-ve-lojistik-4