Hizmetlerimiz

Baskı Hizmetleri

Sizlere çevre dostu ve kaliteli baskı hizmetleri sunuyoruz. Afiş, broşür, el ilanı, billboard reklamları gibi birçok reklam malzemesinin hayata geçmesini sağlayan baskı hizmeti fırsatlarımız sizleri bekliyor. Süblime, dijital UV, transfer, ve tampon ve serigraf baskıdan;  lazer yakma ve router oymaya kadar baskı hizmetlerimizle potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekebilir ve onlarla etkileşim kurabilirsiniz.

Devamını Oku

Display Ürünleri

Display ürünleri işletme ve kurumların tanıtımlarını, kampanyalarını, marka, logo ve ana mesajlarını duyurması için tasarlanmış ürünlerdir. Bu ürünler, müşterinin ihtiyaçlarına göre üretilmelidir. İşletmenizi öne çıkaracak birçok display ürünü sunuyoruz. Geniş ürün yelpazesi ile, markanızın reklam faaliyetlerini gerçekleştirebilir, logonuzu ön plana çıkarabilir ve kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Devamını Oku
Pop-upStraight-02
Delta-Bayrak-Monte-Yonlendirmeler

Tabela ve Yönlendirmeler

Müşterilerinizle iletişiminizi görsel olarak da sürdürmeniz için birçok tabela ve yönlendirme tasarımı sunuyoruz. Yönlendirmelerle iç ve dış mekanlarda müşterilerinizin doğru alana kolaylıkla varmasına yardımcı olabilir ve tabelalarla onlara uygun hizmetlerinizi ve yer isimlerini gösterebilirsiniz. Birçok boyutta ve modelde farklı tabela ve yönlendirme tasarımlarımıza göz atmayı unutmayın.

Devamını Oku