Hakkımızda
Günümüz toplumunda, güvenilirliği sağlamak ve sürdürmek için, imalatçıların öncelikle kaliteli ürün sunmanın yanı sıra; araştırma, yenilik ve yeni ürün tasarımlarıyla da üzerlerindeki ilgiyi sürekli kılmaları gerekmektedir.ORES TANITIM SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. 1992 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmekte olup, ülkemiz sektöründeki öncü firmalardan biridir.

Firmamız, görsel iletişim sektöründe, kalitesi ve tasarladığı modellerle her zaman örnek alınan bir firma olmuştur.

Ürünlerimiz, görsel iletişim sağlanması gereken her yerde; Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Hava Alanları, Bankalar, Sigorta Şirketleri, Oto Galerileri, Oteller, Toplu Taşımacılık, Restaurantlar ve Okulların da olduğu geniş bir pazar yelpazesinde kullanılmaktadır.

Kaliteli ve garantili ürünlerimize ek olarak satış ve müşteri ekibimiz deneyimleriyle her an özel ihtiyaçlarınız konusunda sizlere yol göstermek üzere hazır beklemektedir.
Sizleri ORES farklılığını yaşamaya davet ediyoruz.
1992 Sezar Yurttagüler ve Hayrettin Ege tarafından kurulan Ores Tanıtım Sistemleri İstanbul Seyrantepe’de faaliyetlerine başladı ve iç mekan görsel iletişim ürünleri konseptini Türkiye pazarına tanıtarak sektöründe öncü olmayı başardı.
1998 Yurtiçi pazarda artan talepleri karşılayabilmek amacıyla kapasitesini arttıran Ores, şu anda da merkez ofis olarak kullandığı Seyrantepe Sarıkaya Sokak’taki adresine taşındı. Şirketin Merkez ofisi halen bu adreste hizmetlerini sürdürmektedir.
2000 İlk uluslararası fuar deneyimini dış pazarlara ilk satış faaliyetleri takip etti.
2002 Uluslararası satış departmanı yurtdışı müşterilere daha iyi servis sağlamak üzere yapılandırıldı.
2006 İhracatta yaşanan büyümenin ardından Ores Tanıtım Sistemleri yurtdışı talepleri karşılamak amacıyla ikinci kapasite arttırımı olarak İstanbul Tuzla’da yeni fabrikasını faaliyete soktu. Şirket şu anda dört kıta üzerinde 50’yi aşkın müşteriye/partnere hizmet vermekte ve Ores ürün kalitesi dünya üzerinde örnek gösterilmektedir.
2007 Yılın başlangıcında Ores Tanıtım Sistemleri “rekabetçi fiyatlar” – “yüksek kaliteli ürünler” ve “tam zamanında teslim” ilkelerini birleştirmek amacıyla çalışanlarının da emekleriyle günlük ortalama 2000 afiş çerçevesi üretme kapasitesine ulaştı.
2010 18. yıldönümünü kutlayan Ores Tanıtım üretim sloganının gereklerini yerine getirmek ve İç Mekan Görsel İletişim Ürünlerini bugüne kadar yaptığı şekilde dünya piyasasına sunmak için yenilikçi tasarım ve ARGE çalışmalarına devam etmektedir.
2017 … ve ORES TANITIM SİSTEMLERİ 25 yaşında.
“Kalite ilk ürünümüzdür”.

 

Kalite ilk ürünümüzdür.