10. yılını kutlayan FESPA Digital, başladığı şehre geri dönüyor. 4 gün sürecek büyük organizasyon Amsterdam RAI Fuar Merkezi’ nde yer alacaktır. Siz de dijital baskı kahramanı olmak için, Fespa2016’yı ziyaret edin….

Ores Tanıtım Sistemleri olarak, 2. Salon B-30 standta sizleri bekliyor olacağız.

FESPA DIGITAL 2016 Hakkında
Davetye Al!!

18 – 22 Mayıs 2015 tarihleri arasında, Almanya’ nın Köln şehrine gerçekletirilicek Fespa 2015 Fuarında, sizlerle tanışmak üzere Ores Tanıtım Sistemleri Ailesi olarak yerimizi alıyor olacağız.

Fespa 2015′ te display dünyasının önde gelen firmaları ve en son display teknolojileri sizleri bekliyor olacak.

Ores Tanıtım Sistemleri ailesi olarak 7 Salon M89 No.’lu standa sizleri misafir etmek bizleri mutlu edecektir.

Fespa 2015 hakkında daha falza bilgi için tıklayın.

EuroShop 2014 – Dünyanın Öndegelen Perakende Ticaret Fuarı

18’incisi Messi Düsseldorf tarafından EHI ve Retail Instiute sponsorluğunda düzenlenen Euroshop 2014, perakende sektöründe farklı fikirler, yenilikler, çözümler, ilişki ve işler sunmak için kapılarını bir kez daha açtı. Yeni girişimcilerin ve küresel pazar liderlerinin katılımcı olarak yer aldığı fuarda kalite, çeşitlilik dikkate değerdi.

Euroshop uluslararası yapısı, en kapsamlı ürün aralığı ve servisleri, en yüksek kalite ve geniş inovasyon yelpazesiyle sektörün en önemli fuarı… Read More

Ores Tanıtım Sistemleri Ailesi olarak yeni yıl coşkusunu tüm personelimiz ile birlikte yaşadık. Yönetim kurulu üyelerimiz, genel koordianatörümüz, merkez ofis, fabrika yönetim ve fabrika imalat personelinin topluaca katıldığı geleneksel yeni yıl programını bu sene de geride bıraktık.
Coşkuyla geçen kutlamada, genel koordinatörümüz Umutcan YURTTAGÜLER, geride bıraktığımız seneye dair ufak bir konuşma ile yeni yıl temennilerinin ardından, geleneksel yeni yıl pastasını kesti.
Her sene olduğu gibi bu senede coşkulu geçen programda çekilişle personellerimize hediyelerini takdim edildi.

Read More

EuroShop 2014 – Dünyanın Öndegelen Perakende Ticaret Fuarı

18’incisi Messi Düsseldorf tarafından EHI ve Retail Instiute sponsorluğunda düzenlenecek olan Euroshop 2014, perakende sektöründe farklı fikirler, yenilikler, çözümler, ilişki ve işler sunmak için kapılarını bir kez daha açıyor. Yeni girişimcilerin ve küresel pazar liderlerinin katılımcı olarak yer alacağı fuarda kalite, çeşitlilik ve uluslararası olma ön planda..

Euroshop uluslararası yapısı, en kapsamlı ürün aralığı ve servisleri, en yüksek kalite ve geniş inovasyon yelpazesiyle sektörün en önemli fuarı:

 • 200.000 m2’lik fuar alnı
 • 50 ülkeden 2.000 katılımcı
 • 90 ülkeden 100.000 ticari ziyaretçi.

Ayrıntılı Bilgi

4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Gününde   ‘Dünyada İlk Kez ‘ uluslararası bir etkinlik.

İpsala belediyesi’nin ev sahipliğini yapacağı, Ores Tanıtım Sistemleri ailesi olarak bizim de sponsorlar arasında yer aldığımız,  Yunanistan  Hayvan Hakları federasyonu ,Yunanistan Hayvan Hakları ve Çevre  Federasyonu ve Türkiye’de, Haytap Hayvan Hakları Federasyonu’nun organizasyonunu yaptığı, pek çok sivil toplum kuruluşunun, akademisyenlerin, sanatçı ve ünlülerin katılımı ile yapılacak etkinlikte yanımızda olup  destek vermeniz bizi çok mutlu edecektir.

4-5 Ekim 2013 tarihlerinde 2 gün olarak planlanan etkinlik 4Ekim Saat 11:00 de İpsala Sınır kapısında başlayacaktır. Sunumlar, Enez kalesi gezisi ,Gala gölü turu,İpsala Bakımevi açılışı, çocuklar için boyama etkinliği olarak devam edecektir.

 

Hepinizi Davet Ediyoruz…

Etkinlik yeri : İpsala Edirne (4Ekim Saat 11:00 İpsala Sınır kapısı)

Etkinlik Tarihi : 4 – 5 ekim 2013

Ayrıntılı Bilgi
Haytap Resmi Sitesi

2013’de ’15 yıldır 1 numara!’ sloganıyla hayata geçirilen SIGN İstanbul’ da;

 • Serigrafiden tekstil baskıya
 • Neon teknolojisinden LED uygulamalarına
 • Alüminyum çerçeveden display’ lere
 • Teşhir standlarından satış noktası çözümlerine
 • promosyon malzemeleri

ve çok daha fazlasını bulacaksınız!

Sign İstanbul; reklam endüstrinin kalbi olarak atmaya devam ediyor. Sektörün tüm yeniliklerini ve son teknolojilerini bir arada sunan bu büyük uluslararası organizasyon bu yıl 15. kez sizleri bekliyor!

Tüm dünyadan 400’ ü aşkın firmanın katılımcı olarak yer alacağı SIGN İstanbul 2013’ te sektörün en yeni ürün, teknoloji, malzeme, ekipman ve uygulamalarını takip edin ve faydalanın.

Avrupa, BDT Ülkeleri, Orta Doğu, Afrika, Asya, Balkanlar’ ın buluşma noktası İstanbul’da yeni pazarları tanıyıp, yeni iş ortaklıkları geliştirin. Yeni tedarikçilerin yanı sıra, yeni alıcılarla tanışın.

“SIGN İSTANBUL 2013” ziyaretçilerine onlarca ülkeden sektörlerinde lider pek çok firma, dernek ve toplulukla iletişim kurma fırsatını tanıyor.

 • Sektördeki en büyük markalara aynı anda, aynı yerde ulaşabilirsiniz.
 • En yeni ürün ve teknolojilerle tanışın.
 • Baskı teknikleri, teknoloji, ürün ve hizmet çeşitliliğini o anda görüp, karşılaştırma yapabilirsiniz.
 • Sektördeki meslektaşlarınızla tanışıp, bilgi paylaşımında bulunun.
 • Canlı sunum ve uygulama tekniklerinden ücretsiz faydalanın.

FESPA Eurasia, Türkiye, Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya pazarlarının geniş formatta dijital baskı, serigrafi baskı, endüstriyel reklamcılık ve tekstil baskı sektörlerine yönelik sektör odaklı bir fuar.

3-5 Ekim 2013 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan FESPA Eurasia, FESPA fuarlarının sunduğu yenilikçi yaklaşımı bölgedeki baskı sektörü camiasına taşıyor. Fuar, sektördeki şirketlere işletmelerini geliştirmeye yönelik yeni ürün çözümleri, piyasa eğilimleri, ilham verici fikirler ve yeni teknolojilere erişim olanağı sunmanın yanı sıra, ilham almaya gönüllü, benzer düşünce tarzlarına sahip binlerce profesyonelle bağlantı kurma fırsatını da sağlamaktadır.

FESPA Eurasia, sektör üyeleri arasında ağ kurmanın yanı sıra, 200’den fazla lider markayı görmek ve aynı zamanda sektör uzmanlarından eğitici bilgiler elde etmek için mükemmel bir platform sunmaktadır.

FESPA Eurasia, 3-5 Ekim 2013
CNR Expo, İstanbul, Türkiye

 

Kayıt yaptırın.

Kalite ilk ürünümüzdür.